Patříme k dodavetelům
s největším přírustkem nových smluv za rok

duvera-2.png

Reference

Reference našich zákazníků

Informace z první ruky jsou ty nejlepší. Přečtěte si názory a zkušenosti zákazníků. Sbíráme je pravidelně a ponecháváme v nich jak chválu, tak konstruktivní připomínky. Můžete si tedy udělat ucelený obrázek.

V ZFP energy zařídili kompletní přechod od starého dodavatele elektřiny a plynu. Myslím, že je dobře, že tu nemáme monopol a že si můžu zvolit od koho chci energie odebírat. Zajímala jsem se především o cenu, teď platím méně a dodávky jsou bez problémů.
Lucie Novotná Třebíč
Lucie Novotná
K novému dodavateli energií ZFP energy jsem přešel od velkého nejmenovaného dodavatele elektřiny, kde byl zcela neosobní přístup k zákazníkům. Propagaci měli propracovanou, ale tu jsem k topení a vaření nepotřeboval, a především tedy zvyšovala cenu.
Martin Valihrach Brno
Martin Valihrach
Hledal jsme levnějšího dodavatele plynu i elektřiny. Po srovnání vyšlo nejlépe ZFP energy. Kontaktoval jsem společnost přes kontaktní formulář, poté mi zavolali, dohodli se na osobní schůzce a za pár týdnů byl dodavatel změněný. Bez problémů, doporučuji.
Jiří Urbánek Olomouc
Jiří Urbánek

Pomáháme vám vybrat ten správný produkt

Kontaktujte naše specialisty a dohodněte si osobní schůzku. Můžete tak probrat Vaše poslední vyúčtování a možnou úsporu s námi. Pokud budete spokojeni, pomůže Vám s bezproblémovým přechodem k ZFP Energy.

Chci změnit dodavatele energií